Szkolimy się dla Was

25.04.2022 r. nasi pracownicy miel okazję dowiedzieć się w jaki sposób tworzyć dobrą relację pomiędzy bibliotekarzem a młodzieżą. Podczas warsztatów Pani Agata Warywoda z Dobrze w Kulturze zaprezentowała wiele ciekawych technik, metod, sprawdzonych sposobów na to, w jaki sposób tworzyć ofertę nie tylko dla młodzieży ale przede wszystkim z samą młodzieżą. Mamy nadzieję, że teraz będzie nam łatwiej nawiązać wspólny język z młodszymi użytkownikami naszej instytucji, a tym samym sprostać ich oczekiwaniom i potrzebom.

Szkolenie odbyło się w ramach realizowanego przez nas projektu "P.U.C.K. - Poznajmy Unikatowe Cuda Kaszub", który "dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu
Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021
-2025."