AKPAKPukraiński

Zgłoś się do Akademii Kompetencji Przyszłości i rozwiń swoje umiejętności! Ruszają zapisy na bezpłatne zajęcia dla młodzieży w Bibliotece Publicznej im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku.

Masz 14-18 lat? Chcesz rozwinąć umiejętności przydatne we współczesnym świecie? A może chcesz otrzymać dofinansowanie na realizację wymarzonego projektu? Weź udział w Akademii Kompetencji Przyszłości - czyli cyklu bezpłatnych zajęć - organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Pucku.

Zajęcia są bezpłatne.

Czym jest Akademia Kompetencji Przyszłości?

To cykl warsztatów, na których uczymy się ważnych umiejętności przydatnych w życiu osobistym, w szkole oraz na późniejszym etapie życia. W trakcie spotkań skoncentrujemy się na czterech tematach:

Kooperacja: nauka efektywnej współpracy w grupie

Komunikacja: nauka skutecznego dogadywania się z innymi i rozwiązywania konfliktów

Krytyczne myślenie: rozwijanie zdolności analizy i oceny informacji

Kreatywność: pobudzanie wyobraźni i umiejętność rozwiązywania problemów

Wymienione kompetencje są tzw. kompetencjami przyszłości, które warto rozwijać, aby lepiej funkcjonować w otaczającym nas, zmieniającym się świecie. Osoby, które ukończą Akademię otrzymają dofinansowanie na realizację swoich pomysłów i działań.

Co zyskasz dzięki Akademii Kompetencji Przyszłości?

Zdobędziesz nowe umiejętności, poznasz ciekawe osoby, zrealizujesz swój pomysł na działanie (otrzymasz na niego dofinansowanie). Otrzymasz również Certyfikat potwierdzający ukończenie Akademii. Na warsztatach pracujemy w kameralnej grupie, w bezpiecznej atmosferze.

Kiedy i gdzie odbywają się zajęcia?

Każdy poniedziałek, godz. 16.00-17.30, pierwsze zajęcia 7 października.

Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży, ul. Sambora 16

Jak się zapisać?

W Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży w Bibliotece Publicznej im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku na ul. Sambora 16 lub pod numerem telefonu 519 – 142 – 182.

Serdecznie zapraszamy!