zapraszamy do zapisów dzieci i młodzież w wieku 10+

Kodowanie i programowanie w Bibliotece rusza od soboty!
Od 4.03.2023 w każdą sobotę będą odbywały się zajęcia z programowania i kodowania robotów Photon. Spotkania są przeznaczone dla dzieci i młodzieży, które ukończyły 10 lat. Na każde spotkanie obowiązują zapisy a zajęcia są jednorazowe (dziecko może wziąć udział jeden raz w warsztatach - treści będą powielane na spotkaniach). Zajęcia są bezpłatne.
Warsztaty prowadzić będzie Albert Hochszulc.
Zapraszamy do zapisów!

Zapraszamy serdecznie oraz bardzo prosimy o udostępnienie posta https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png"); background-size: 16px 16px;">????
Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.
#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich
#RóżniRówniWażni